• Bot

Австрiя

Система освіти в Австрії регулюється державою через Федеральне Міністерство освіти, мистецтв. Навчання в австрійських вузах орієнтоване на практику. Отримання практичних знань і навичок є пріоритетом. Ще з початкових курсів студенти проходять обов'язкові стажування.Умови по оплаті


Державна освіта: 750€/семестр. За цей семестр українським студентам повернули кошти, за подальші семестри інформації немає.

Приватні університети: 3000-10000€/семестр. У приватних ВНЗ дуже незначні знижки, конкретно треба дізнаватися у кожному ВНЗ.


Умови вступу для українців


Вступ до австрійських вищих навчальних закладів організовують самі навчальні заклади. Щоб вступити на програму вищої освіти, вам спочатку потрібно зв’язатися з установою, яка пропонує програму. Вони можуть повідомити вам, які саме вимоги до вступу застосовуються до обраної вами програми.

Загалом на програми бакалаврату:

  • Підтвердження громадянства (ксерокопія паспорта)

  • Еквівалентний атестат про закінчення середньої школи

  • Ваше свідоцтво про спеціальну кваліфікацію для навчання в університеті: ви повинні підтвердити, що ви мали б право на вступ до обраної вами програми ступеня в країні, яка видала вам диплом про середню освіту.

  • Знання німецької мови

Для магістерських програм:

  • Успішне завершення принаймні 6 семестрового спеціалізованого відповідного ступеня бакалавра (мін. 180 ECTS).

Цього року для Українців вимоги мінімальні:

  • Документ для ідентифікації особи (паспорт)

  • Мінімальний рівень володіння німецькою мовою: А2

  • Диплом про базову середню освіту (в окремих випадках для українців роблять виключення і дозволяють не подавати).


Який потрібен атестат?


При пред'яві українського диплому о середній базовій освіті - потрібно ще проходити підготовчі курси перед уніврситетом. Якщо учень закінчив школу де 12-річна шкільна програма (IB, A-levels) - тоді курси не потрібні, але у такому випадку є критерії по результатам екзаменів, якщо результати екзаменів (IB, A-levels) незадовільні - необхідно буде проходити підготовчі курси з цих предметів. Правила вступа варіюються залежно від університету.


Віза, візові питання


Віза називається Aufenthaltstitel, надається на основі навчання у вузі, продливати необхідно кожного року. Детальні інформормація та перелік документів за посиланням: https://migrant.biz.ua/avstriia/navchannya-avstriia/iak-otrymaty-osvitu-v-avstrii.html.


Тривалість навчання


В державних ВНЗ кількість років навчання залежить від студента, оскільки він сам обирає кількість предметів на семестр. У приватних фіксовано 3-4 роки залежно від університету.


Мова навчання


Державні університети: німецька, та декілька університетів з англійською мовою. Приватні: англійська мова.


Умови по стипендіям


Актуальні посилання можете знайти за посиланням: https://oead.at/de/nach-oesterreich/stipendien/ernst-mach-stipendien/faq-ernst-mach-ukraine


Важливі посилання


Ми зібрали список з основних університетів.

Державні :

Приватні:


4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі