top of page
  • Фото автораBot

Ірландія

Оновлено: 8 груд. 2023 р.

Розташована на краю Європи, Ірландія є острівною державою з великим характером. Той факт, що Ірландія одночасно є англомовною країною та є членом ЄС, робить Ірландію одним із найпривабливіших місць навчання за кордоном для багатьох студентів.Актуальні стипендії


Кількість стипендій, пов’язаних з навчанням у вищій освіті в Ірландії, зростає майже щороку. Ви можете знайти повний, актуальний список усіх доступних стипендій ви можете знайти на Офіційному сайті освіти в Ірландії.


Умови по оплаті


Плата для іноземних студентів з-за меж ЄС, у тому числі й для громадян України, не встановлюється та не регулюється урядом Ірландії. Плата дуже різниться залежно від курсу, рівня навчання та тривалості програми. Вартість курсу бакалаврату: від 9900 - до 55000 євро/рік.

Курси магістратури та аспірантури: 9 950 - 35 000 євро/рік.

Плата за бакалаврат сплачується щорічно або за семестр. Усі іноземні студенти повинні сплачувати студентський внесок у розмірі максимум 3000 євро/рік за студентські послуги, такі як вступ до іспитів і підтримка клубів і товариств. Більше про вартість навчання.


Умови вступу для українців


Ірландія успадкувала свою систему вищої освіти від Великобританії, коли вона здобула незалежність у 1922 році. Сьогодні в Ірландії є трохи більше десятка університетів.

Вимоги до вступу встановлюються окремими університетами для кожного курсу. Відвідайте сайт університету за вашим вибором для отримання детальної інформації. Список університетів на сайті Асоціації університетів Ірландії.


Який потрібен атестат


Зазвичай для подачі заявки на вступ потрібно Irish Leaving Certificate Examination або International Baccalaureate (IB). Якщо ви не маєте жодної з цих кваліфікацій, вам потрібно буде перевірити, чи достатній для вступу наявний у вас документ про вашу освітню кваліфікацію. Вам також потрібно буде надати докази своїх здібностей до англійської, якщо ви не з англомовної країни. Зазвичай достатньо сертифіката IELTS.


Типи віз, візові питання


З 25/02/2022 громадянам України не потрібна віза для в'їзду в Ірландію. Докладніше про інші вимоги на сайті Імміграційної служби Ірландії.


Тривалість навчання


Ступінь бакалавра - 3-4 роки.

Ступінь магістра - 1 рік.


Мова навчання

Англійська.


Умови по стипендіях, посилання


Кількість стипендій, пов’язаних з навчанням у вищій освіті в Ірландії, зростає майже щороку. Ви можете знайти повний, актуальний список усіх доступних стипендій ви можете знайти на Офіційному сайті освіти в Ірландії.


Важливі посилання


18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page