top of page
  • Фото автораBot

Іспанія

Оновлено: 8 груд. 2023 р.

В Іспанії існує велика кількість університетів, багато з яких мають високу міжнародну репутацію та займають високі позиції в міжнародних рейтингах.Актуальні стипендіїУмови по оплаті

Система вищої освіти Іспанії складається з 87 університетів (50 державних і 37 приватних), а також 480 науково-дослідних інститутів і 67 науково-технологічних парків. Іспанія є домом для багатьох чудових бізнес-шкіл, у тому числі 3 з 10 найкращих бізнес-шкіл Європи розташовані в Іспанії:

  • IESE Business School

  • IE Business School

  • Esade Бізнес Школа.

Плата за навчання розраховується та відображається відповідно до кредитів. Плата за навчання на програмах бакалавра коливається від 750 євро до 2500 євро на рік, а плата за навчання на магістерських програмах становить від 1000 до 3500 євро на рік. Плата за участь у програмі бакалавра в приватному університеті може коливатися від 5 500 до 18 000 євро за навчальний рік. Приватні університети встановлюють власні тарифи, які можуть досягати 20 000 євро на рік.


Разом з оплатою за навчання студенти мають сплатити внесок у коледж. Ці збори відрізняються, але залишаються меншими за 44 євро. Для отримання додаткової інформації про вартість подання зв’яжіться з приймальною командою свого університету. Як держава-член Європейського простору вищої освіти (EHEA), усі офіційні ступені, присуджені іспанськими університетами, визнаються для академічних і професійних цілей у 53 країнах світу, 45 з яких є європейськими.


Умови вступу для українців


Треба скласти вступний іспит, який називається selectividad або Pruebas de Acceso a la Universidad. Ви можете складати цей іспит двічі на рік у своїй країні проживання. Після складання ви матимете право навчатися в будь-якому державному чи приватному іспанському університеті.


Ті, хто бажає отримати ступінь післядипломної освіти, повинні зв’язатися безпосередньо з закладом, у якому вони зацікавлені, щоб дізнатися про вимоги до вступу. У більшості випадків вам потрібно буде надати підтвердження отримання ступеня бакалавра, копію паспорта та виписку оцінок


Який потрібен атестат


Якщо ви з країни за межами ЄС, для подачі документів на вступ, вам потрібно мати підтвердження, що ваш атестат середньої школи є дійсним відповідно до вимог Іспанії. Ви можете підтвердити свій атестат у посольстві Іспанії у вашій країні. Посольство надасть вам акредитацію Volante, яку можна використовувати для подання заявки до обраного вами університету.


Типи віз, візові питання


Якщо не оформлювали тимчасовий захист, вам потрібна студентська віза D.

Тривала національна віза D видається Посольством терміном на 3 місяці, протягом якого студент повинен в’їхати на територію Іспанії.

Так само можливо подати на студентський вид на проживання відразу з Іспанії, в’їхавши в країну по біометричного паспорту.

Якщо після закінчення першого навчального курсу ви плануєте навчатися далі, то можна продовжити студентський вид на проживання безпосередньо в Іспанії, не виїжджаючи з країни. Також такий ВНЖ дає право на роботу на території країни.


Тривалість навчання


Ступінь бакалавра - 3 - 4 роки

Cтупінь магістра - 1-2 роки


Мова навчання


Іспанська, англійська.


Важливі посилання


12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Естонія

Австрiя

Comments


bottom of page