top of page
 • Фото автораBot

США

Оновлено: 16 лист.

Мільйони студентів по всьому світу мріють навчатися в США. В США знаходиться багато відомих університетів і коледжів. Вищі навчальні заклади США як правило є одними з найдорожчих у світі.Актуальні стипендії для українців


1. Regional University System of Oklahoma

Стипендійна програма від RUSO для українських студентів, які постраждали від війни включає в себе витрати на навчання, проживання і харчування. Якщо кандидат відповідає критеріям вступу до університету, то стипендія забезпечить всі витрати на навчання для отримання ступеню бакалавра.

Щоб отримати право на участь в стипендійній програмі потрібно подати заявку на вступ до липня 2024р.

Детальніше: https://www.ruso.edu/single-post/ruso-universities-announce-scholarship-for-ukrainian-students


2. Президентська стипендія Villanova University — це повна стипендіальна програма, натхненна святим Августином, який шукав істини (veritas) через віру, навчав лідерства через любов (caritas) і шукав змін через громаду (unitas).

Метою програми є залучення, навчання та підтримка лідерів, щоб вони наслідували приклад святого Августина та спиралися на позитивну роботу стипендіатів, які були до них.

Щорічно пропонуються двадцять п’ять президентських стипендій.Покриває навчання в університеті Вілланова (осінній і весняний семестри), проживання, харчування, вартість підручників до завершення одного ступеня бакалавра або до восьми семестрів, залежно від того, що настане раніше.

Що повинен мати кандидат: високі академічні досягнення; активна позашкільна діяльність;креативність;лідерство та ініціативність;бачення майбутнього.

Дедлайн: 1 грудня 2023

Деталі та реєстрація


3. Boston University

Приватний університет, розташований в Бостоні, штат Массачусетс, США. Заснований 1839 року. Четвертий за розмірами університет в США: тут навчаються понад 30 тис. студентів і працює до 4 тис. вчених та викладачів.

Міжнародні студенти мають змогу отримати президентську стипендію у розмірі $25.000 на рік з можливістю продовжувати протягом чотирьох років.

Хоча немає встановлених критеріїв для розгляду стипендії, колишні стипендіати зазвичай:

- входять до 5% найкращих у своєму класі у школі;

- беруть участь у позакласних активностях, волонтерстві та ін.

Дедлайн: 1 грудня 2023 р.

Деталі та реєстрація


Умови по оплаті


У США є кілька типів навчальних закладів, наприклад громадські коледжі, приватні та державні коледжі та університети. Більшість іноземних студентів навчаються в державних і приватних ВНЗ. Приватні коледжі є найдорожчими з усіх. У середньому вартість навчання у державних коледжах коливається від $35 000 до $45 000, а в приватних від $50 000 до $75 000 на рік.


Такі предмети, як мистецтво, освіта та гуманітарні науки, як правило, дешевші, ніж інженерія, медицина, стоматологія та інші подібні предмети. Вищі курси, такі як магістратури, зазвичай дорожчі, ніж курси бакалаврату.


Умови вступу для українців


Коледжі відрізняються за індивідуальними вимогами, більшість коледжів просять наступне:

 • Успішне закінчення середньої школи (український атестат про середню освіту).

 • Іспит з англійської мови (TOEFL, IELTS - мінімальні бали відрізняються від закладу до закладу),

 • Заповнені анкети з усіма необхідними елементами ( зазвичай включає: особисте есе та іноді додаткові есе, рекомендації вчителів, рекомендації від шкільного чиновника чи класного керівника, транскрипти для 8-11 класів, вступний внесок (можливі звільнення та, ймовірно, буде надано українцям, які їх запитуватимуть).

 • Деякі навчальні заклади вимагають документацію про наявні фінанси під час подачі заявки, тоді як інші вимагають цього лише після прийняття.


Детальний опис - за посиланням:

https://divinesavioracademy.com/PDF/apply_for_college_international_student.pdf


Нараз у США не існує системи подачі заяв для всіх університетів. Cтуденти повинні подавати заявки безпосередньо через університет. Більшість університетів дають вам можливість подати заявку безпосередньо на своїх веб-сайтах. Користуйтеся посиланнями на сайтах університетів та уважно дотримуйтесь інструкцій.


Який потрібен атестат?


 • Український диплом (атестат);

 • Результати A-levels;

 • Іспити IB;

 • SAT або ACT;

 • AP слід вказати в заявці, але вони не є обов’язковими, якщо студент їх ще не складає.


Типи віз, візові питання


Українцям для навчання в США потрібна віза. Найпоширеніший тип студентської візи F-1.

Деталі: https://www.ustraveldocs.com/ua/ua-niv typefandm.asp#:~:text=F%2D1%20Visa,need%20an%20F%2D1%20visa.


Тривалість навчання


Ступінь бакалавра в США зазвичай займає 4 роки

Для отримання ступеня магістра в американському університеті зазвичай потрібно близько двох років денного навчання (хоча деякі курси коротші).


Мова навчання


Англійська мова.


Вимоги до знання англійською мови: Більшість університетів США приймають один із цих тестів:

 • IELTS Academic (Міжнародна служба тестування англійської мови)

 • TOEFL iBT (тест на знання англійської як іноземної)

 • PTE Academic (тест Пірсона з англійської)

 • C1 Advanced (раніше відомий як Cambridge English Advanced)

Мінімальний допустимий бал залежить від університету та програми.


Умови по стипендіях, посилання


Існує багато ресурсів, доступних студентам для пошуку стипендій.

Наприклад: https://www.scholarshipsads.com/search/scholarships-for-ukrainian-students-in-usa/ Цього року пропонуються стипендії для українців, які постраждали від війни. https://www.studyinternational.com/news/scholarships-for-ukrainian-students/


Першим кроком у пошуку стипендій має бути офіс фінансової допомоги вашого ВНЗ. Більшість коледжів пропонують програми стипендій спеціально для іноземних студентів, які відвідують заклад.


Важливі посилання


40 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Австрiя

bottom of page