top of page

OUr available Classes

Курси для дітей та підлітків, де вони зможуть дізнатися багато нової цікавої інформації, надолужити пропущені уроки та знайти нові захоплення. Ми постійно розширюємо перелік курсів, тому слідкуйте за оновленнями. Дедатьну інформацію про курс ви знайдете у формі реєстрації. Якщо у вас є освітня платформа та можливість долучитися, напишіть нам, будь ласка. Також у ви зможете обрати психолога для безкоштовної консультації. 

Group Classes

Интернет Образование

Англійська мова

Безкоштовні онлайн курси англійської мови для дітей від нашого благодійного фонду Deep4kids та команди Hermiona Education.
Навчання проходить у двух группах: 10-14 років та 14-18 років.
Курс читає Лиора Айзенберг, яка має ступінь бакалавра у Прінстонському університеті та наразі є аспірантом Гарвардського університету. Лиора вивчає вже 10 іноземну мову!

Для реєстрації використайте промокод: d4k_2022

Арт-клас

Арт-терапія – методика, яка має на увазі проведення лікування «мистецтвом». Мистецтво допомагає висловити почуття людини, такі як гнів, розчарування, радість, образу, внаслідок чого він хоче позбутися "внутрішньої тяжкості", відкривається для світу. Важливо розуміти, що все це проходить комфортно для пацієнта, не викликає стресу, психологічної травми.

Уроки проводить професійна художниця. Копії картин дітей створені в процесі арт-терапії ви зможете згодом придбати, всі кошти підуть на потреби фонду та у сім'ю дитини.


 

Реєстрація
Урок рисования
Интернет Образование

Психологічний воркшоп

Перший захід “Адаптація до нового життя та нової культури” - це офлайн зустріч із підлітками, що відбудеться 28 травня об 11:00-13:00 у м.Лімасол, Кіпр. 
Мета заходу - допомогти підліткам адаптуватися до нової культури країни, в якій опинилася дитина, та життя у ній. 
Ведуча - Інна Птуха, доктор філософії з психології, Акредитований та Сертифікований Life&Executive коуч. 

Захід орієнтований на підлітків віком 13-16 років. Збираємо групу бажаючих до 10 осіб. 
 

individual Classes

Оливия Уолкер

Вчитель математики

Денис Михайлов

Вчитель математики

Ной

Патерсон

Вчитель англійської

Тесс Андерсен

Вчитель англійської

psychological consultations

INNA HAAS profile - BIZ.jpg

Інна

 Птуха

Наші послуги

We Need Your Support Today!

bottom of page