top of page

Creative IT Professions | Bootcamp

Ми обʼєдналися з фондом "Safe Place" та продовжили напрям «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії» у Львові у вигляді табору "Creative IT Professions | Bootcamp".

Табір "Safe Place" працює у Львові з весни 2023 р. завдяки співпраці міжнародного благодійного фонду "Альянс громадського здоров'я" (Україна) та Christian Aid Foundation (Великобританія)

Першим курсом для наших дітей став Gamedev, напрямок IT, де розробляють ігри для різних платформ. Наше навчання всеосяжне: від написання сценаріїв до маркетингу. Навчальна частина розроблена за підтримки підліткового освітнього акселератора Ampli.

Надалі ми плануємо розширювати курс та проводити модулі з маркетингу, веб-дизайну, штучного інтелекту та інших професій. 

Наразі з 10 жовтня відбулося 2 заїзди на тему Gamedev та 2 заїзди за темою "Графічний дизайн".

Якщо бажаєте підтримати нас технічним забезпеченням або долучитися як освітня платформа, напишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com 

курс "креативнi професii"

18 листопада 2022 р. Фонд DEEDS4KIDS запустили освітній курс «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії». Визначною особливістю курсу є те, що всі напрямки можуть бути опановані дистанційно і є актуальними для сьогодення, затребуваними та цікавими в навчанні та подальшій роботі.

Серед дітей було проведено анкетування по побажанням спробувати ту чи іншу професію.

Найбільш популярним запитом у дітей стали:

  • геймдев (102)

  • онлайн-маркетинг (59)

  • графічний дизайн (55)

  • та веб-дизайн / веб-девелопмент (51).

На другому місті з майже рівними голосами:

  • онлайн-курс з мови програмування Java від Codegym (38)

  • відео продакшен (37)

  • WEB 3.0, NFT (30). 

Найменше зацікавилися фешн дизайном (20).

За менторства AB GAMES - розробника мобільних ігор - вже розпочато курс Gamedev, який включатиме все про розробку ігор - арт, наративний дизайн, програмування, геймдизайн. На першому модулі с 3 по 18 грудня діти опанують навички з арту, який будуть створювати у Procreate,  й наративного дизайну саме при розробці комп’ютерних ігор.

Для підопічних благодійного проєкту Childhood Without War опанування в ранньому віці професії, яка буде затребувана на ринку праці, вкрай важливо. Це дасть змогу дітям-сиротам в майбутньому без проблем працевлаштуватися та отримувати гідну заробітну плату, а відтак - забезпечувати себе самостійно.

як проходять модулi

  • Gamedev / Розробка ігор

Модуль тривав з 3 грудня по 15 січня 2022 р. у Туреччині. Саме тут перебувають дітки.
На першому модулі з Gamedev учасники курсу опановували навички з арту, який створювали у Procreate, й наративного дизайну саме при розробці комп’ютерних ігор. Учасники цього модулю стали на крок ближчими до втілення заповітних мрій про створення власної ігри.

До складу журі увійшли викладачі модулю “Gamedev / Розробка ігор”: Анна Колодейська (2D Character Artist Team Lead), Софія Протченко (2D Background Artist), Ганна Куріна (Narrative Designer).

Ми висловлюємо своє захоплення нашими учнями, нашими дітьми. Вони сумлінно працювали та представили креативні проєкти на високому рівні.

  • Digital Marketing

Модуль тривав з 11 лютого по 19 березня 2022р.

Діти по-справжньому над створенням та просуванням власних проєктів: опанували базові знання та навички з діджитал маркетингу (SEO, link building, SMM, контент маркетинг) та PR, навчились працювати із такими інструментами як Canva, Google Forms та Google Sites.

У конмаді з провідними фахівцями галузі модуль викладала Аліса Корж, діджитал маркетолог з більш ніж 10-літнім досвідом роботи і в агенціях, і в продуктових компаніях. Аліса має досвід на локальному та міжнародному ринку і працювала з усіма маркетинговими каналами.
 

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page