top of page

Як ви можете допомогти ?

Будь-яка участь важлива. Об'єднавши наші зусилля, ми дамо шанс на нове майбутнє багатьом дітям. Цілком вірогідно, що у вашому колі є люди, які можуть нас підтримати, або ті, хто потребують допомоги. Будь ласка, розповідайте про фонд. Станьте нашим волонтером або спонсором, і відчуйте себе членом великої родини Deeds4kids.

Donate

Долучитися до фонду

Ви можете стати нашим волонтером та взяти на себе комунікацію зі школою або університетом в будь-якій країні, де у Вас є можливість, та запросити у закладу безкоштовні місця для українських дітей принаймні до кінця навчального року. Навіть одне місце - це велика допомога! Користуйтеся презентаціями фонду для спрощення комунікації з навчальним закладом. ​

Ви можете стати спонсором переміщення постраждалої дитини для тимчасового навчання в іншій країні (віза/переліт/проживання). Незабаром ми відкриємо сторінку з рахунками, поки напишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com.

Також, якщо ви бажаєте зробити донати будь-яким зручним способом на будь-яку суму, напишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com.

Ми запустили освітній курс «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії». Навчання проводитиметься для  дітей-сиріт, які були евакуйовані з України в рамках проєкту “Дитинство без війни”. Допомогти українським сиротам здобути омріяну професію можете і Ви. Завдяки Вашій підтримці вони можуть стати самодостатніми і успішними.

Ви можете стати амбасадором нашого фонду у залученні спонсорів та партнерів.

bottom of page