top of page

Проекти для дiтей-сирiт

Під час війни особливо цінуються ситуації, коли можна покращити чийсь стан. Зробити краще, ніж було до війни – це максимум реалізації.
Саме цим і займається фонд "Childhood Without War", завдяки якому понад 2700 дітей-сиріт та упродовж війни вивезені в Туреччину. Ми об'єднали зусилля з фондом, щоб діти, які опинились в безпеці та в чудових умовах розпочали друге життя.

Якшо Ви бажаєте долучитися до допомоги дітям-сиротам, пишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com. Разом ми можемо зробити більше!

Як проходять модулi курсу

100 планшетiв вiд Deeds4kids

Діти пройшли потрібну адаптацію. Прийшов сезон навчання. Більшість дітей гостро потребували технічного забезпечення. Так і розпочалась співпраця із фондом Childhood Without War. Разом із партнерами Bosphorus та AB Games Фонд DEEDS4KIDS передав дітям сто планшетів для навчання, які забезпечили можливість провадити нормальний навчальний процес.

 курс «Ким я хочу бути? Сучаснi креативнi професii»

18 листопада Фонд DEEDS4KIDS запустили освітній курс «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії». Визначною особливістю курсу є те, що всі напрямки можуть бути опановані дистанційно і є актуальними для сьогодення, затребуваними та цікавими в навчанні та подальшій роботі.

Серед дітей було проведено анкетування по побажанням спробувати ту чи іншу професію.

Найбільш популярним запитом у дітей стали:

 • геймдев (102)

 • онлайн-маркетинг (59)

 • графічний дизайн (55)

 • та веб-дизайн / веб-девелопмент (51).

На другому місті з майже рівними голосами:

 • онлайн-курс з мови програмування Java від Codegym (38)

 • відео продакшен (37)

 • WEB 3.0, NFT (30). 

Найменше зацікавилися фешн дизайном (20).

За менторства AB GAMES - розробника мобільних ігор - вже розпочато курс Gamedev, який включатиме все про розробку ігор - арт, наративний дизайн, програмування, геймдизайн. На першому модулі с 3 по 18 грудня діти опанують навички з арту, який будуть створювати у Procreate,  й наративного дизайну саме при розробці комп’ютерних ігор.

Для підопічних благодійного проєкту Childhood Without War опанування в ранньому віці професії, яка буде затребувана на ринку праці, вкрай важливо. Це дасть змогу дітям-сиротам в майбутньому без проблем працевлаштуватися та отримувати гідну заробітну плату, а відтак - забезпечувати себе самостійно.

курси англiйськоi для дiтей

У співпраці з Фондом “Childhood Without War”, ми вирішили виявити які діти мають мотивацію продовжити навчання у кращих ВНЗ. У ході цього анкетування ми зіштовхнулись із ситуацією, доволі передбачуваною, що діти, які горять ідеєю кращої освіти не мають однієї базової обов'язкової умови. А саме – потрібного рівня англійської мови. 

Тож цими днями відбувається набір до інтенсивної групи з вивчення англійської мови. Суть цієї програми полягає у поглибленому й ефективному вивченні іноземної мови, адже дітям доведеться "перестрибнути" одразу декілька рівнів. А за результатами – скласти відповідний іспит на сертифікат.


Разом із тим є ще діти, які б хотіли покращити свій рівень англійської мови та отримати нові можливості в найближчому майбутньому. Тому ми відкриті до співпраці – пишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com, якщо ви хочете стати патроном нової групи інтенсивного вивчення англійської мови для дітей-сиріт.

Як допомогти украiнським дiтям-сиротам?

 • покращення технічних умов для навчання, наразі є потреба в комп'ютерному класі;

 • стати партнером наступних модулів, теми яких можливі різні;

 • фактичне навчання дітей, тьюторство;

 • донат на навчальні програми для дітей-сиріт проєкту Childhood Without War
  https://secure.wayforpay.com/payment/s22bac1dfe368 

 • спонсорство, фінансування..


З приводу партнерства прохання звертатися - welcome@deeds4kids.com

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page