top of page

OUr available Classes

Курси для дітей та підлітків, де вони зможуть дізнатися багато нової цікавої інформації, надолужити пропущені уроки та знайти нові захоплення. Ми постійно розширюємо перелік курсів, тому слідкуйте за оновленнями. Детатьну інформацію про курс ви знайдете у формі реєстрації. Якщо у вас є освітня платформа та можливість долучитися, напишіть нам, будь ласка на пошту partners@deeds4kids.com  

education abroad for ukrainians

Group Classes

Интернет Образование

Англійська мова

Безкоштовні онлайн курси англійської мови для дітей від нашого благодійного фонду Deeds4kids та команди Hermiona Education.
Навчання проходить у двух группах: 10-14 років та 14-18 років.
Курс читає Лиора Айзенберг, яка має ступінь бакалавра у Прінстонському університеті та наразі є аспірантом Гарвардського університету. 

Для реєстрації використайте промокод: d4k_2022

Арт-курс

Арт-терапія – методика, яка має на увазі проведення лікування «мистецтвом». Мистецтво допомагає висловити почуття людини, такі як гнів, розчарування, радість, образу, внаслідок чого він хоче позбутися "внутрішньої тяжкості", відкривається для світу.

Уроки проводить професійна художниця. Копії картин дітей створені в процесі арт-терапії ви зможете згодом придбати, всі кошти підуть на потреби фонду та у сім'ю дитини, яка створила малюнок.

Ми повідомимо дати та місце проведення наступного курсу. 

Урок рисования
Группа поддержки

Психологічний воркшоп

Наш фонд проводить цикл зустрічей для підлітків віком 12-16 років з психологами на тему "Адаптація до нового життя та культури". Ми вже провели 3 успішні заходи на Кіпрі, в Грузії та Австрії. 

Мета заходу - допомогти підліткам адаптуватися до нової культури країни, в якій опинилася дитина, та життя у ній.

Наразі проводимо набір на зустріч у Відні, Австрія. 

psychological consultations

Ми зібрали команду з професійних психологів, які готові надавати індивідуальні консультації підліткам, які цього потребують. Заняття з психологами можуть допомогти побороти депресію, тривожність, апатію та інші психологічні наслідки війни. 

Інна

Птуха

4c710b.jpg

Анна

Попова

INNA HAAS profile - BIZ.jpg

We Need Your Support Today!

bottom of page