top of page

Гранти вiд deeds4kids

Критична ситуація може дати нові рішення, і ми їх шукаємо. Чудово, що друзі і партнери в різних країнах простягають руку допомоги. Наша мета — не втрачати час і, попри трагічні обставини, продовжувати розвиток дітей. Якщо ви маєте інформацію про доступні можливості для украінців, надішліть інформацію, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com.

«10 грантiв у Канаду»

ДЕСЯТЬ обдарованих учнів випускних класів (які у вересні 2022 року йдуть у випускний клас) мають шанс отримати канадську вищу освіту. Діти з відзнаками, високими академічними успіхами, посівші призові місця у обласних / національних олімпіадах (із будь-який предметів) є можливими обранцями. Фонд DEEDS4KIDS фінансує навчання тим дітям, які постраждали від війни та родини котрих не мають фінансової змоги. На участь може претендувати дитина з однією з цих умов: - втрата одного з батьків через війну; - втрата обох батьків та наявність офіційного опікуна; - чий будинок був зруйнований через військові дії; - хто виїхав з тимчасово окупованих територій і був зареєстрований там станом на 24.02.2022; - в кого обидва батьки наразі у ЗСУ. Обов'язкові умови: - вік 16+ (випускники в 11 класі) - високий рівень володіння англійською мовою, не менше В2, наявність будь-яких підтверджувальних міжнародних сертифікатів буде перевагою. Фонд DEEDS4KIDS забезпечує процес навчання, що в результаті стане незабутнім досвідом. Адже спершу діти вступають у канадську онлайн-школу (впродовж цього випускного класу). А отже – отримують атестат канадського зразка й матимуть «щабель» для подального вступу у ВНЗ. Фонд DEEDS4KIDS допомагає учасникам із вступом у канадські ВНЗ: сприяння у складанні портфоліо, збір необхідних документів та кураторство дитини протягом навчального року до моменту підтвердження вступу дитини до обраного ВНЗ. Фонд DEEDS4KIDS допомагає претендентам податись на умовах отримання стипендії (без гарантій такого вступу, адже фінальний результат напряму залежить від конкретної дитини та його успіхів). Для подачі заявки на УЧАСТЬ у програмі «10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS потрібно: - заповнити форму реєстрації - мати рішучість подарувати собі / своїй дитині шанс на якісно нове майбутнє Із подачею заявки у вигляді заповненої реєстраційної форми, потенційний учасник отримує всю додаткову інформацію щодо умов відбору, підготовки документів та подальших умов вступу у канадські ВНЗ. Будуть озвучені правила подачі подальших необхідних документів: есе на обрану тему, портфоліо та призначена співбесіда з дитиною та батьками. При неповній відповідності умовам, але при бажанні та фінансовій спроможності, – є можливість стати учасником програми «10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS за спеціальною зниженою ціною (подробиці надсилаються після заповнення реєстраційної форми).

«1 рiк навчання в англомовнiй школi»

Наш фонд надає можливість поїхати на 1 рік навчання у школу за кордон дітям, які постраждали під час війни. На пільгове місце може претендувати дитина з однією з цих умов: - втрата одного з батьків через війну; - втрата обох батьків та наявність офіційного опікуна; - чий будинок був зруйнований через військові дії; - хто виїхав з тимчасово окупованих територій і був зареєстрований там станом на 24.02.2022; - в кого обидва батьки наразі у ЗСУ. Обов'язкові умови: - вік 13+ - мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою - intermediate, наявність будь-яких підтверджувальних міжнародних сертифікатів буде перевагою. Якщо ваша дитина постраждала від війни, але не входить до вищеперерахованих категорій, ви можете зареєструватися і ми розглянемо запит за наявності вільних місць. Нижче перелік варіантів як ми можемо допомогти: 1. Відправити дитини на повний навчальний рік без її сім'ї до Канадської школи. Яку ми надаємо підтримку: - знаходимо місце для дитини в Канадській школі, допомагаємо зі вступом; - організовуємо проживання дитини буде у канадській сім'ї; - покриваємо витрати на політ дитини туди, потім назад; - покриваємо витрати на відкриття візи; - надаємо повний супровід по документах. Врахуйте, будь ласка, що у цьому варіанті дитина має бути готова самостійно поїхати до кінця навчального року до іншої країни (Канада). Якщо дитині необхідна особлива допомога, вкажіть це, будь ласка, у формі реєстрації. 2. Відправлення дитини так само на рік, але сім'я хоче переїхати й дитина буде жити зі своєю сім'єю. Яку ми надаємо підтримку: - знаходимо місце для дитини в Канадській школі, допомагаємо зі вступом; - покриваємо витрати на політ дитини (не всієї сім'ї) туди, потім назад; - покриваємо витрати на відкриття візи; - надаємо повний супровід по документам ДЛЯ ВСІЄЇ сім'ї; - надаємо повну інформацію про реєстрацію українців в Канаді, пошук житла, отримання допомоги від Канади. Наразі школи обираються у регіоні Торонто та околицях. Вибір конкретної школи буде відбуватися індивідуально і буде залежати від сім'ї, яку нам вдасться знайти для конкретної дитини, якщо Ви обрали перший варіант. Прив'язка до шкіл за місцем проживання. Дитину по прибутті в Канаду потрібно буде оформити за програмою CUAET - Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel, з цим ми також допомагаємо.

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page