top of page

Психологи для дiтей

Болісний момент дорослішання підлітків припав на трагічні події та великі зміни в житті. Психологічні проблеми, помножені на війну, нове середовище і невизначене майбутнє — це те, з чим вони зіштовхнулися сьогодні. Тому одним з напрямів діяльності нашого фонду є психологічна підтримка, щоб підлітки змогли відновити ментальний стан та ефективно продовжити навчання.

iндивiдуальнi онлайн зустрiчi

Ми зібрали команду з професійних психологів, які готові надавати індивідуальні консультації підліткам, які цього потребують. Заняття з психологами можуть допомогти побороти депресію, тривожність, апатію та інші психологічні наслідки війни. 

Правила для комфортних консультацiй

Ми цінуємо ваш час та час наших спеціалістів, тому розробили ряд простих правил для комфортної співпраці. Сподіваємося, ви знайдете свого спеціаліста та проведете час з користю. Фонд не отримує прибуток від даних зустрічей, наша головна мета - допомогти дітям зустрітися зі спеціалістом та отримати допомогу, сплативши мінімальну вартість. Оскільки основний напрямок фонду це підлітки від 12-16 років, тому психологи працюють саме з цією віковою категорією. Наш фонд надає можливість відвідати підліткам 5 консультацій за спеціальною ціною 799 грн за одну 1 академічну годину (50 хв.). Рекомендований интервал між зустрічами 1 тиждень, отже дитина матиме понад місяць індивідуальної роботи на пільгових умовах. - Запис на консультацію не пізніше, ніж за 24 год. до її початку. - Оплата відбувається безпосередньо між клієнтом та психологом зручним для них способом. - У випадку якщо клієнт не може бути присутнім на запланованій зустрічі, і сповіщає про це менше ніж за 24 години, то має сплати 50% вартості сеансу. Відгуки, зауваження та пропозиції про консультації надсилайте, будь ласка, в чат на сайті або на пошту welcome@deeds4kids.com.

066 (1).jpg

Олена

Кримова

2021-12-03.jpg

Ольга 

Міліневська

DSC08136.JPG

Анна 

Попова

photo_2022-12-06_20-56-56.jpg

Олівія

Єгорова

Офлайн зустрiчi по всьому свiту

У різних містах ми збираємо групи дітей, які з радістю відвідують наші воркшопи з психологами. Вони розглядають теми адаптації у новій країні, спілкування з друзями та батьками, продовження навчання та інші актуальні й болючі для всіх питання. На цих зустрічах діти активно спілкуються, обмінюються контактами, заводять нових друзів. Якщо ви опинилися закордоном та потребуєте теплого й дружнього спілкування, долучайтеся до нас! Анонси заходів у розділі Events.

Наразі ми проводимо івенти у таких містах: 

  • Лімасол, Кіпр

  • Пафос, Кіпр

  • Айя-Напа, Кіпр

  • Тбілісі, Грузія

  • Відень, Австрія

  • Гамбург, Німеччина 

  • Мюнхен, Німеччина

  • Краків, Польща

Якщо ви психолог або волонтер та бажаєте провести подібний захід у вашому місті, напишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page