Психологи для дiтей

Болісний момент дорослішання підлітків припав на трагічні події та великі зміни в житті. Психологічні проблеми, помножені на війну, нове середовище і невизначене майбутнє — це те, з чим вони зіштовхнулися сьогодні. Тому одним з напрямів діяльності нашого фонду є психологічна підтримка, щоб підлітки змогли відновити ментальний стан та ефективно продовжити навчання.

Офлайн зустрiчi по всьому свiту

У різних містах ми збираємо групи дітей, які з радістю відвідують наші воркшопи з психологами. Вони розглядають теми адаптації у новій країні, спілкування з друзями та батьками, продовження навчання та інші актуальні й болючі для всіх питання. На цих зустрічах діти активно спілкуються, обмінюються контактами, заводять нових друзів. Якщо ви опинилися закордоном та потребуєте теплого й дружнього спілкування, долучайтеся до нас! Анонси заходів у розділі Events.

Наразі ми проводимо івенти у таких містах: 

  • Лімасол, Кіпр

  • Тбілісі, Грузія

  • Відень, Австрія

  • Гамбург, Німеччина 

  • Мюнхен, Німеччина

Якщо ви психолог або волонтер та бажаєте провести подібний захід у вашому місті, напишіть, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com

iндивiдуальнi онлайн зустрiчi

Ми зібрали команду з професійних психологів, які готові надавати індивідуальні консультації підліткам, які цього потребують. Заняття з психологами можуть допомогти побороти депресію, тривожність, апатію та інші психологічні наслідки війни. Нижче ви знайдете низку простих рекомендацій для комфортної роботи з психологами. 

INNA HAAS profile - BIZ.jpg

Інна

Птуха

photo_2022-06-30_12-40-20.jpg

Людмила Осадчук

066 (1).jpg

Олена

Кримова

2021-12-03.jpg

Ольга 

Міліневська

Правила для комфортних консультацiй

Ми цінуємо ваш час та час наших спеціалістів, тому розробили ряд простих правил  для комфортної співпраці. Сподіваємося, ви знайдете свого спеціаліста та проведете час з користю. Фонд не отримує прибуток від даних зустрічей, наша головна мета - допомогти дітям зустрітися зі спеціалістом та отримати допомогу, сплативши мінімальну вартість. 

  • Спеціальна ціна консультації через наш фонд - 400 грн за 1 академічну годину (50 хвилин)

  • Перша зустріч з будь-яким новим клієнтом -  безкоштовна.

  • Оплата відбувається безпосередньо між клієнтом та психологом зручним для них способом 

  • У випадку якщо клієнт не може бути присутнім на запланованій зустрічі, і сповіщає  про це менше ніж за 24 години, то має сплати 50% вартості сеансу. 

  • Відгуки з приводу консультацій можете надсилати в чат на сайті або на пошту welcome@deeds4kids.com.

Пiдтримайте дiтей вже зараз!