top of page
  • Фото автораBot

Кіпр

Оновлено: 8 груд. 2023 р.

Система вищої освіти на Кіпрі формується в рамках Європейського простору вищої освіти, визначеного Болонським процесом. Щороку в країні з чудовим середземноморським кліматом навчається близько 7, 5 тис. іноземних студентів.Актуальні стипендії


Університети Кіпру пропонують стипендії на покриття витрат та навчання для іноземних студентів. Детальніше.


Умови по оплаті


Вищі навчальні заклади на Кіпрі складаються з державних університетів, приватних університетів, державних закладів вищої освіти та приватних закладів вищої освіти. Вартість навчання для іноземних громадян визначається університетами. Річна вартість навчання в університеті на Кіпрі за програмами бакалаврату варіюється від приблизно 3 000 до 13 000 євро. Якщо ви бажаєте навчатися на післядипломному рівні, вартість варіюватиметься від 5 000 євро до 10 000 євро.


Умови вступу для українців


Іноземні студенти, які бажають навчатися на Кіпрі, можуть вибрати програму навчання на вебсайтах вищих навчальних закладів та перевірити, чи відповідають вони вимогам до вступу. Приймальна комісія кожного навчального закладу надасть всю необхідну інформацію про навчання та інші збори, а також доступні можливості стипендій. Для подачі заяви на вступ потрібно звертатися безпосередньо до вищого навчального закладу, оскільки критерії прийому відрізняються залежно від типу та мовних вимог програми навчання. В цілому, успішне завершення середньої освіти є загальною вимогою для вступу до бакалаврату.


Який потрібен атестат


Як правило, приймаються студенти будь-якої категорії кваліфікації, включаючи рівень A/IB/місцевий диплом, атестат про закінчення середньої школи. Екзамен з англійської мови може знадобитися в залежності від університету.


Типи віз, візові питання


Іноземним студентам з країн, що не входять до ЄС, для в’їзду на Кіпр потрібна студентська віза. Студентські візи видаються лише іноземним студентам денної форми навчання (студентам, які реєструються, щоб отримати щонайменше 15 кредитів або 30 ECTS за семестр).


Студентські візи можуть бути видані

  • або в Посольстві/Високому представництві/Консульстві Республіки Кіпр у рідній країні кандидата;

  • або в Департаменті реєстрації актів цивільного стану та міграції Кіпру.


Тривалість навчання


Ступінь бакалавра: 4 роки (для медицини - 6 років) Ступінь магістра: 1-2 роки


Мова навчання


Англійська, Грецька.


Важливі лінки


15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page