top of page
Іспанія

Іспанія

Умови по оплаті


Система вищої освіти Іспанії складається з 87 університетів (50 державних і 37 приватних), а також 480 науково-дослідних інститутів і 67 науково-технологічних парків. Іспанія є домом для багатьох чудових бізнес-шкіл, у тому числі 3 з 10 найкращих бізнес-шкіл Європи розташовані в Іспанії: 

  • IESE Business School

  • IE Business School 

  • Esade Бізнес Школа.   


Плата за навчання розраховується та відображається відповідно до кредитів.  Плата за навчання на програмах бакалавра коливається від 750 євро до 2500 євро на рік, а плата за навчання на магістерських програмах становить від 1000 до 3500 євро на рік. Плата за участь у програмі бакалавра в приватному університеті може коливатися від 5 500 до 18 000 євро за навчальний рік.  Приватні університети встановлюють власні тарифи, які можуть досягати 20 000 євро на рік.  


Разом з оплатою за навчання студенти мають сплатити внесок у коледж. Ці збори відрізняються, але залишаються меншими за 44 євро. Для отримання додаткової інформації про вартість подання зв’яжіться з приймальною командою свого університету.  Як держава-член Європейського простору вищої освіти (EHEA), усі офіційні ступені, присуджені іспанськими університетами, визнаються для академічних і професійних цілей у 53 країнах світу, 45 з яких є європейськими.


Умови вступу для українців


Якщо ви з країни за межами ЄС, для подачі документів на вступ, вам потрібно мати підтвердження, що ваш атестат середньої школи є дійсним відповідно до вимог Іспанії. Ви можете  підтвердити свій атестат у посольстві Іспанії у вашій країні.  Посольство надасть вам акредитацію Volante, яку можна використовувати для подання заявки до обраного вами університету. 


Крім того, вам доведеться скласти вступний іспит, який називається selectividad або Pruebas de Acceso a la Universidad. Ви можете складати цей іспит двічі на рік у своїй країні проживання. Після складання ви матимете право навчатися в будь-якому державному чи приватному іспанському університеті. 


Ті, хто бажає отримати ступінь післядипломної освіти, повинні зв’язатися безпосередньо з закладом, у якому вони зацікавлені, щоб дізнатися про вимоги до вступу. У більшості випадків вам потрібно буде надати підтвердження отримання ступеня бакалавра, копію паспорта та виписку оцінок


Який потрібен атестат


Студентам з України потрібна довгострокова віза для в’їзду в Іспанію, запит на яку можна отримати в консульстві чи посольстві Іспанії у Києві. https://www.spainvisa.eu/visa-types/student-visa-spain/


Типи віз, візові питання


З 25/02/2022 громадянам України не потрібна віза для в'їзду в Ірландію. Докладніше про інші вимоги на сайті Імміграційної служби Ірландії https://www.irishimmigration.ie/coming-to-study-in-ireland/study-in-ireland-travel-path/.


Тривалість навчання


Ступінь бакалавра - 3 - 4 роки 

Cтупінь магістра - 1-2 роки


Мова навчання


Іспанська, англійська.


Умови по стипендіях, посилання


Кілька варіантів доступні для студентів, які шукають фінансову допомогу для навчання іспанською  мовою. До них відносяться позики, стипендії (навіть надані урядом Іспанії) і різні гранти: https://cutt.ly/cLiY4GR

Іспанські стипендії та гранти для українців https://www.wemakescholars.com/scholarships-for-ukrainians-students-to-study-in-spain.


Важливі посилання


bottom of page