top of page

Гранти вiд deeds4kids

Критична ситуація може дати нові рішення, і ми їх шукаємо. Чудово, що друзі і партнери в різних країнах простягають руку допомоги. Наша мета — не втрачати час і, попри трагічні обставини, продовжувати розвиток дітей. Якщо ви маєте інформацію про доступні можливості для украінців, надішліть інформацію, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com.

«10 грантiв у Канаду»

DEEDS4KIDS надає можливість поїхати на 1 рік навчання у школу за кордон дітям з пільгових категорій, які постраждали під час війни. 

 

Ми у партнерстві з CanSchool:

- знаходимо місце для дитини в Канадській школі, допомагаємо зі вступом;

- організовуємо проживання дитини буде у канадській сім'ї;

- покриваємо витрати на політ дитини туди, потім назад;

- покриваємо витрати на відкриття візи;

- надаємо повний супровід по документах.

Перший учасник програми, Влад вже в Торонто! Він відвідує школу Newtonbook Secondary School, ходить на футбол та інші активності. 

«1 рiк навчання в англомовнiй школi»

DEEDS4KIDS у партнерстві з CanSchool надає можливість обдарованим учням випускних класів отримати канадську вищу освіту. Наш фонд фінансує навчання тим дітям з пільгових категорій, які постраждали від війни та родини котрих не мають фінансової змоги.

 

Фонд DEEDS4KIDS забезпечує процес навчання, що в результаті стане незабутнім досвідом. Адже спершу діти вступили у канадську онлайн-школу (впродовж цього випускного класу). А отже – отримують атестат канадського зразка й матимуть «щабель» для подального вступу у ВНЗ.

 

У програмі взяли участь 5 учнів, які займаються за такими програмами: Business Leadership, Advanced Functions, English, Math. Частина учасників вже подали заяви на стипендії у Канаді. Бажаємо успіхів!

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page