top of page

Гранти вiд deeds4kids

Критична ситуація може дати нові рішення, і ми їх шукаємо. Чудово, що друзі і партнери в різних країнах простягають руку допомоги. Наша мета — не втрачати час і, попри трагічні обставини, продовжувати розвиток дітей. Якщо ви маєте інформацію про доступні можливості для украінців, надішліть інформацію, будь ласка, на пошту welcome@deeds4kids.com.

«10 грантiв у Канаду»

у 2022-2023 роках фонд DEEDS4KIDS надавав можливість поїхати на 1 рік навчання у школу за кордон дітям з пільгових категорій, які постраждали під час війни. 

 

Ми у партнерстві з CanSchool:

- знайшли місце для дітей в Канадській школі, допомогли зі вступом;

- організовали проживання дітей буде у канадських сім'ях;

- покрили витрати на політ дитини туди, потім назад;

- покрили витрати на відкриття візи;

- надали повний супровід по документах.

Один з учасників програми, Влад, проживає наразі в Торонто, відвідує школу Newtonbook Secondary School, ходить на футбол та інші активності. 

«1 рiк навчання в англомовнiй школi»

У 2022-2023 роках фонд DEEDS4KIDS у партнерстві з CanSchool надавав можливість обдарованим учням випускних класів отримати канадську вищу освіту. Наш фонд фінансував навчання тим дітям з пільгових категорій, які постраждали від війни та родини котрих не мають фінансової змоги.

 

У програмі взяли участь 5 учнів, які займаються за такими програмами: Business Leadership, Advanced Functions, English, Math. Частина учасників вже подали заяви на стипендії у Канаді. Бажаємо успіхів!

Пiдтримайте дiтей вже зараз!

bottom of page