top of page

«10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS

ДЕСЯТЬ обдарованих учнів випускних класів (які у вересні 2022 року йдуть у випускний клас) мають шанс отримати канадську вищу освіту.

«10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS

ДЕСЯТЬ обдарованих учнів випускних класів (які у вересні 2022 року йдуть у випускний клас) мають шанс отримати канадську вищу освіту. Діти з відзнаками, високими академічними успіхами, посівші призові місця у обласних / національних олімпіадах (із будь-який предметів) є можливими обранцями.


Фонд DEEDS4KIDS фінансує навчання тим дітям, які істотно постраждали від війни та родини котрих не мають фінансової змоги.


На участь може претендувати дитина з однією з цих умов:

  • втрата одного з батьків через війну;

  • втрата обох батьків та наявність офіційного опікуна;

  • чий будинок був зруйнований через військові дії;

  • хто виїхав з тимчасово окупованих територій і був зареєстрований там станом на 24.02.2022;

  • в кого обидва батьки наразі у ЗСУ.


Обов'язкові умови:

  • вік 16+ (випускники в 11 класі)

  • високий рівень володіння англійською мовою, не менше В2, наявність будь-яких підтверджувальних міжнародних сертифікатів буде перевагою.


Фонд DEEDS4KIDS забезпечує процес навчання, що в результаті стане незабутнім досвідом. Адже спершу діти вступають у канадську онлайн-школу (впродовж цього випускного класу). А отже – отримують атестат канадського зразка й матимуть «щабель» для подального вступу у ВНЗ.


Фонд DEEDS4KIDS допомагає учасникам із вступом у канадські ВНЗ: сприяння у складанні портфоліо, збір необхідних документів та кураторство дитини протягом навчального року до моменту підтвердження вступу дитини до обраного ВНЗ.


Фонд DEEDS4KIDS допомагає претендентам податись на умовах отримання стипендії (без гарантій такого вступу, адже фінальний результат напряму залежить від конкретної дитини та його успіхів).


Для подачі заявки на УЧАСТЬ у програмі «10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS потрібно:

  • заповнити форму реєстрації

  • мати рішучість подарувати собі / своїй дитині шанс на якісно нове майбутнє

Із подачею заявки у вигляді заповненої реєстраційної форми, потенційний учасник отримує всю додаткову інформацію щодо умов відбору, підготовки документів та подальших умов вступу у канадські ВНЗ. 


Будуть озвучені правила подачі подальших необхідних документів: есе на обрану тему, портфоліо та призначена співбесіда з дитиною та батьками.


При неповній відповідності умовам, але при бажанні та фінансовій спроможності, – є можливість стати учасником програми «10 грантів у Канаду» від DEEDS4KIDS за спеціальною зниженою ціною (подробиці надсилаються після заповнення реєстраційної форми).


Реєстрація

bottom of page