top of page

conditions for admission to universities abroad

The war deprived many Ukrainian teenagers of the opportunity to study in their native country. Our goal is to provide information on the conditions of admission and study at universities in different countries, so that the child and his family can choose the most suitable option for themselves and prepare for admission. Currently, many countries provide special conditions or scholarships for Ukrainians, which you can read about on this page.

If you have information about available opportunities for Ukrainians, please send the information to welcome@deeds4kids.com.

Австрiя

Система освіти в Австрії регулюється державою через Федеральне Міністерство освіти, мистецтва й культури та Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки.

Великобританiя

Великобританія має одні з найкращих університетів у світі та протягом десятиліть була одним із найкращих місць для навчання.

Грузiя

У Грузії для іноземних студентів доступні понад 120 освітніх програм, які акредитовані та викладаються англійською мовою.

Ірландія

Той факт, що Ірландія одночасно є англомовною країною та є членом ЄС, робить Ірландію одним із найпривабливіших місць навчання за кордоном для багатьох студентів.

Іспанія

В Іспанії існує велика кількість університетів, багато з яких мають високу міжнародну репутацію та займають високі позиції в міжнародних рейтингах.

Італія

Сучасні італійські університети були засновані в одинадцятому столітті і є найстарішими в західному світі.

Канада

Канада займає одну з передових позицій у напрямку оствіти та наукових досліджень. Вона щороку приймає понад 572 000 міжнародних студентів.

Кiпр

Система вищої освіти на Кіпрі формується в рамках Європейського простору вищої освіти, визначеного Болонським процесом.

Нiдерланди

Університети в Нідерландах поділяються на дві групи: дослідницькі університети та університети прикладних наук (УАН).

Нiмеччина

У 2014 році у Німеччини скасували плату за навчання для студентів у всіх державних німецьких університетах.

Польща

Система освіти в Польщі активно розвивається. Всі ВНЗ країни підтримують Болонський процес.

США

Мільйони студентів по всьому світу мріють навчатися в США. В США знаходиться багато відомих університетів і коледжів.

Чехiя

Відповідно до закону, вища освіта чешкою мовою в громадських і державних закладах є безкоштовною для громадян усіх національностей.

Швейцарiя

Окрім численних державних вищих навчальних закладів, у Швейцарії є багато чудових приватних університетів.

Швецiя

Швеція входить до числа світових лідерів у сфері вищої освіти. І незважаючи на відносно невелике населення (близько 10 мільйонів), тут розташовані одні з найкращих університетів світу.

Шотландiя

Сьогодні Шотландія має всесвітньо відому систему освіти, першокласні університети та репутацію країни, яка виховує креативних мислителів.

bottom of page