top of page
Великобританiя

Великобританiя

Умови по оплаті


Українцям, як міжнародним студентам,  доведеться сплачувати за навчання як на курсах бакалаврату, так і на аспірантурі.  Плата за навчання залежить від університету, в якому ви хочете навчатися, і курсу, який ви хочете вивчати.  На жаль, обмежень по величині оплати немає.  Як правило, чим престижніший університет, тим більше плата за навчання, а курси, які потребують дорогого обладнання та ресурсів, також коштуватимуть дорожче.  Ступені з гуманітарних і соціальних наук, як правило, коштують найменше, а ступені, пов’язані з лабораторною чи клінічною роботою, коштують дорожче.  Щоб знайти вартість навчання для окремих курсів, скористайтеся інструментом 

https://www.thecompleteuniversityguide.co.uk/courses

Плату можна знайти на сторінці з інформацією про курс після того, як ви вибрати курс.


Умови вступу для українців


У Великобританії запроваджена єдина Службу приймання до університетів і коледжів - https://www.ucas.com/. За допомогою цього простого  у користуванні вебсайту потенційні студенти можуть подати заявку до всіх університетів Великобританії, і все це робиться онлайн.


Іноземні студенти (українці у тому числі) можуть подавати заяви до університетів як через UCAS, так і напряму.  У 2022 році плата за подачу заявки через UCAS становила 22 фунти стерлінгів за один вибір і 26,50 фунтів стерлінгів за кілька варіантів. UCAS гарантує, що всі ваші заявки будуть надіслані до обраних вами університетів, тому це ефективна система подачі документів до університету, якої варто скористатися. 


Особливості використання UCAS для іноземців за посиланням: https://cutt.ly/MLimRxB.


Який потрібен атестат


Для вступу необхідні:

  • або кваліфікація IB/A-level, 

  • або вступ на перший курс ВНЗ після закінчення річного підготовчого курсу Foundations, 

  • або після 1 курсу бакалаврату в рідній країні.


Типи віз, візові питання


Для навчання на програмах вищої освіти в Сполученому Королівстві (UK) громадянам України потрібна студентська віза. Ви можете подати заявку на студентську візу для навчання у Великобританії, якщо вам виповнилося 16 років і ви: 

  • вмієте говорити, читати, писати та розуміти англійську;

  • маєте підтвердження від навчального закладу про прийняття на навчання (CAS).

Докладніше: https://www.gov.uk/check-uk-visa/y/ukraine/study/longer_than_six_months


Тривалість навчання


Отримання ступеня бакалавра зазвичай займає три роки.

Ступінь магістра у Великобританії займає близько двох років денного навчання


Мова навчання


Англійська.


Умови по стипендіях, посилання


Існують різні варіанти фінансової підтримки, які допоможуть профінансувати ваше навчання у Великобританії. Це включає стипендії, гранти, стипендії, стипендії, фінансові премії та позики.  Уряд Великобританії пропонує сотні стипендій, стипендій та додаткової фінансової підтримки для студентів з кількох країн. 

Ви можете відвідати https://www.ukcisa.org.uk/Information--Advice/Fees-and-Money/Government-Student-Support, щоб дізнатися більше  

Перегляньте список доступних стипендій: https://study-uk.britishcouncil.org/scholarships


Важливі посилання


bottom of page