top of page

умови вступу до ВНЗ за кордоном

Війна забрала в багатьох українських підлітків можливість навчатися в рідній країні.  Наша мета — надати інформацію по умовах вступу та навчанню в університетах різних країн, щоб дитина з родиною могли обрати найбільш вдалий для себе варіант та готуватися до вступу. Наразі багато країн надають спеціальні умови або стипендії для українців, ознайомитися з якими ви зможете на цій сторінці. 

Якщо ви маєте інформацію про доступні можливості для українців, надішліть нам, будь ласка, інформацію на пошту welcome@deeds4kids.com.

Австрiя

Система освіти в Австрії регулюється державою через Федеральне Міністерство освіти, мистецтва й культури та Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки.

Великобританiя

Великобританія має одні з найкращих університетів у світі та протягом десятиліть була одним із найкращих місць для навчання.

Грузiя

У Грузії для іноземних студентів доступні понад 120 освітніх програм, які акредитовані та викладаються англійською мовою.

Ірландія

Той факт, що Ірландія одночасно є англомовною країною та є членом ЄС, робить Ірландію одним із найпривабливіших місць навчання за кордоном для багатьох студентів.

Іспанія

В Іспанії існує велика кількість університетів, багато з яких мають високу міжнародну репутацію та займають високі позиції в міжнародних рейтингах.

Італія

Сучасні італійські університети були засновані в одинадцятому столітті і є найстарішими в західному світі.

Канада

Канада займає одну з передових позицій у напрямку оствіти та наукових досліджень. Вона щороку приймає понад 572 000 міжнародних студентів.

Кiпр

Система вищої освіти на Кіпрі формується в рамках Європейського простору вищої освіти, визначеного Болонським процесом.

Нiдерланди

Університети в Нідерландах поділяються на дві групи: дослідницькі університети та університети прикладних наук (УАН).

Нiмеччина

У 2014 році у Німеччини скасували плату за навчання для студентів у всіх державних німецьких університетах.

Польща

Система освіти в Польщі активно розвивається. Всі ВНЗ країни підтримують Болонський процес.

США

Мільйони студентів по всьому світу мріють навчатися в США. В США знаходиться багато відомих університетів і коледжів.

Чехiя

Відповідно до закону, вища освіта чешкою мовою в громадських і державних закладах є безкоштовною для громадян усіх національностей.

Швейцарiя

Окрім численних державних вищих навчальних закладів, у Швейцарії є багато чудових приватних університетів.

Швецiя

Швеція входить до числа світових лідерів у сфері вищої освіти. І незважаючи на відносно невелике населення (близько 10 мільйонів), тут розташовані одні з найкращих університетів світу.

Шотландiя

Сьогодні Шотландія має всесвітньо відому систему освіти, першокласні університети та репутацію країни, яка виховує креативних мислителів.

bottom of page